Čas na serveru 11:51:23

František Tavík Šimon
Portrét muže

Id: 204221

Portrét muže

  •  / Portrét muže / František Tavík Šimon

litografie/papír, rozměr ve výřezu 30 x 21 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozené rámování

zobrazeno: 1574x

Vyvolávací cena:
800

6 000