Čas na serveru 20:23:26

František Tavík Šimon
Poutníci v zimě

Id: 31615

Poutníci v zimě

  •  / Poutníci v zimě / František Tavík Šimon

litografie/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 37 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorova značka 237, papír v pravé spodní části prasklý, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1358x

Vyvolávací cena:

6 150