Čas na serveru 05:09:14

František Tavík Šimon
Povaleči u Seiny

Id: 327602

Povaleči u Seiny

  •  / Povaleči u Seiny / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 31 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1496x

Vyvolávací cena:

10 100