Čas na serveru 22:58:51

František Tavík Šimon
Povaleči u Seiny

Id: 327602

Povaleči u Seiny

  •  / Povaleči u Seiny / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 31 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 240x

Vyvolávací cena:

4 100

2021,11-1,15,19,31,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu