Čas na serveru 13:48:29

František Tavík Šimon
Praha

Id: 260

Praha

  •  / Praha / František Tavík Šimon

lept/akvatinta, č. 67, rozměr ve výřezu 16 x 14 cm, signováno vpravo dole, rámováno, paspartováno, vše v původním stavu

zobrazeno: 2665x

Vyvolávací cena:
900