Čas na serveru 19:57:45

František Tavík Šimon
Praha

Id: 260

Praha

  •  / Praha / František Tavík Šimon

lept/akvatinta, č. 67, rozměr ve výřezu 16 x 14 cm, signováno vpravo dole, rámováno, paspartováno, vše v původním stavu

zobrazeno: 1627x

Vyvolávací cena:
900