Čas na serveru 18:34:45

František Tavík Šimon
Přání

Id: 15703

Přání

  •  / Přání / František Tavík Šimon

vlastnoručně psané přání k sňatku, velikost listu 25 x 19 cm, signováno, datováno, na papíře drobné hnědé tečky, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1329x

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

21.1.2016, 22:27:00

21.1.2016 20:42 1 200 Kč