Čas na serveru 08:09:46

František Tavík Šimon
Pražský hrad

Id: 266403

Pražský hrad

  •  / Pražský hrad / František Tavík Šimon

litografie/papír, rozměr ve výřezu 22 x 19,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 5144x

Vyvolávací cena:

1 400

2020,10-1,05,19,34,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu