Čas na serveru 17:55:54

František Tavík Šimon
Pražský hrad

Id: 50006

Pražský hrad

  •  / Pražský hrad / František Tavík Šimon

litografie/papír, rozměr ve výřezu 33 x 46 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 28, papír poškozen hnědými tečkami, v horní části protržení, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1020x

Vyvolávací cena:
300

1 223