Čas na serveru 03:39:20

František Tavík Šimon
Pražský hrad v zimě

Id: 89403

Pražský hrad v zimě

  •  / Pražský hrad v zimě / František Tavík Šimon

litografie/papír, velikost tisku 32 x 45,5 cm, signováno vpravo dole, pod obrazem jména dárců, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2644x

Vyvolávací cena:

4 400