Čas na serveru 17:22:07

František Tavík Šimon
Před obchodem

Id: 210212

Před obchodem

  •  / Před obchodem / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 39,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, po

zobrazeno: 288x

Vyvolávací cena:
1 800

4 600