Čas na serveru 06:33:43

František Tavík Šimon
Před obchůdkem

Id: 165528

Před obchůdkem

  •  / Před obchůdkem / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír, rozměr tisku 26,5 x 31 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 4648x

Vyvolávací cena:

11 000