Čas na serveru 19:16:04

František Tavík Šimon
Před radnicí

Id: 210204

Před radnicí

  •  / Před radnicí / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 34 x 39,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, po

zobrazeno: 311x

Vyvolávací cena:

7 000