Čas na serveru 21:31:41

František Tavík Šimon
Příjezd prezidenta T. G. Masaryka

Id: 8207

  •  / Příjezd prezidenta T. G. Masaryka / František Tavík Šimon

litografie/papír, velikost tisku 22,7 x 20,4 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, volně loženo, původní stav

zobrazeno: 1373x

Vyvolávací cena:
300

800