Čas na serveru 17:14:01

František Tavík Šimon
Řecké ruiny

Id: 2004

Řecké ruiny

  •  / Řecké ruiny / František Tavík Šimon

olej/plátno, rozměr plátna 100 x 80 cm, signováno vpravo dole, datováno 1938, rentoilováno, obraz i rám ve výborném stavu

zobrazeno: 1692x

Vyvolávací cena:
44 000

82 000