Čas na serveru 17:44:27

František Tavík Šimon
Rybáři v Concarneau

Id: 197403

Rybáři v Concarneau

  •  / Rybáři v Concarneau / František Tavík Šimon

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 36 x 39 cm, signováno vpravo dole tužkou, vlevo dole číslováno 35, uprostřed dole značeno v tisku, značený papír, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, papír lokálně drobně poškozen, pravděpodobně již z výroby, v soupisu A. Nováka uveden pod č. 192. vydáno v nákladu 200 ks

zobrazeno: 422x

Vyvolávací cena:

6 000