Čas na serveru 06:41:05

František Tavík Šimon
Sníh v Amsterdamu

Id: 1449

Sníh v Amsterdamu

  •  / Sníh v Amsterdamu / František Tavík Šimon

barevná akvatinta/papír, č. 53, rozměr ve výřezu 25 x 25, signováno vpravo dole, vlevo dole autorské razítko, paspartováno, zaskleno, rámováno, galerijní štítky na zadní straně, původní stav

zobrazeno: 2228x

Vyvolávací cena:
6 000

8 400