Čas na serveru 20:29:48

František Tavík Šimon
Starý průplav v Amsterdamu

Id: 140404

Starý průplav v Amsterdamu

  •  / Starý průplav v Amsterdamu / František Tavík Šimon

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 34 x 38 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 828x

Vyvolávací cena:

6 000