Čas na serveru 21:14:27

František Tavík Šimon
Stíny Paříže

Id: 1295

Stíny Paříže

  •  / Stíny Paříže / František Tavík Šimon

akvatinta/papír, č. 7/10, rozměr tisku 27,5 x 30,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorské razítko, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 1153x

Vyvolávací cena:
7 500

15 500