Čas na serveru 04:24:12

František Tavík Šimon
Stromořadí u vody

Id: 334202

Stromořadí u vody

  •  / Stromořadí u vody / František Tavík Šimon

olej/plátno, rozměr 70 x 85 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 1729x

Vyvolávací cena:

53 000

2022,01-1,10,19,44,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 50