Čas na serveru 14:38:19

František Tavík Šimon
Stromořadí u vody

Id: 334202

Stromořadí u vody

  •  / Stromořadí u vody / František Tavík Šimon

olej/plátno, rozměr 70 x 85 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 8998x

Vyvolávací cena:

70 001

Příhozy: 69