Čas na serveru 13:00:49

František Tavík Šimon
Trh na Staroměstském náměstí

Id: 315204

Trh na Staroměstském náměstí

  •  / Trh na Staroměstském náměstí / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 34 x 40 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1315x

Vyvolávací cena:
2 800

10 055