Čas na serveru 12:54:48

František Tavík Šimon
Trh s melouny v Benátkách

Id: 1892

Trh s melouny v Benátkách

  •  / Trh s melouny v Benátkách / František Tavík Šimon

litografie/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 53 cm, značeno v desce vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno, lehce zvlněný papír, původní stav

zobrazeno: 1813x

Vyvolávací cena: