Čas na serveru 10:46:04

František Tavík Šimon
Trh s melouny v Benátkách

Id: 68403

Trh s melouny v Benátkách

  •  / Trh s melouny v Benátkách / František Tavík Šimon

litografie/papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 56 cm, značeno v desce vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1528x

Vyvolávací cena:

5 600