Čas na serveru 19:20:24

František Tavík Šimon
Trh s melouny v Benátkách

Id: 111808

Trh s melouny v Benátkách

  •  / Trh s melouny v Benátkách / František Tavík Šimon

litografie/papír, rozměr ve výřezu 42,5 x 52 cm, značeno v desce vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 580x

Vyvolávací cena:

7 000