Čas na serveru 20:49:03

František Tavík Šimon
Trh v Nice

Id: 115912

Trh v Nice

  •  / Trh v Nice / František Tavík Šimon

litografie/papír, rozměr ve výřezu 40 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, nerámováno, volně loženo

zobrazeno: 1042x

Vyvolávací cena:

8 600