Čas na serveru 00:50:56

František Tavík Šimon
U mostu

Id: 210211

U mostu

  •  / U mostu / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 33 x 41 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, po

zobrazeno: 1503x

Vyvolávací cena:
1 800

4 800