Čas na serveru 18:55:54

František Tavík Šimon
U Národního divadla

Id: 1542

U Národního divadla

  •  / U Národního divadla / František Tavík Šimon

litografie/papír, č. 28, rozměr ve výřezu 31 x 40 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1732x

Vyvolávací cena:
3 600

17 500