Čas na serveru 18:03:08

František Tavík Šimon
V noční ulici

Id: 62902

V noční ulici

  •  / V noční ulici / František Tavík Šimon

litografie/papír, velikost tisku 39 x 30 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1411x

Vyvolávací cena:

6 000