Čas na serveru 18:35:23

František Tavík Šimon
Večer v Quimper

Id: 181603

Večer v Quimper

  •  / Večer v Quimper / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, číslováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav, výtěžek předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku

zobrazeno: 3189x

Vyvolávací cena:

11 000