Čas na serveru 18:06:20

František Tavík Šimon
Večer v Quimper

Id: 236701

Večer v Quimper

  •  / Večer v Quimper / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 36 x 27 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1509x

Vyvolávací cena:

8 000