Čas na serveru 18:12:12

František Tavík Šimon
Vente - Achat

Id: 86012

Vente - Achat

  •  / Vente - Achat / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír, velikost tisku 35 x 42,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 49, značka papíru, zaskleno, rámováno, PO

zobrazeno: 992x

Vyvolávací cena:

4 700