Čas na serveru 17:57:43

František Tavík Šimon
Vetešníci pod mostem Pont Neuf

Id: 181605

  •  / Vetešníci pod mostem Pont Neuf / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, číslováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav, výtěžek předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku

zobrazeno: 989x

Vyvolávací cena:

10 000