Čas na serveru 20:49:16

František Tavík Šimon
Vory na Vltavě

Id: 117609

Vory na Vltavě

  •  / Vory na Vltavě / František Tavík Šimon

suchá jehla/papír, velikost tisku 25,5 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, volné v rámu, původní stav

zobrazeno: 1223x

Vyvolávací cena:

3 300