Čas na serveru 15:48:24

František Tavík Šimon
Vory pod Karlovým mostem

Id: 455

Vory pod Karlovým mostem

  •  / Vory pod Karlovým mostem / František Tavík Šimon

lept, rozměr ve výřezu 21 x 31 cm, signováno vpravo dole, datováno 1908, autorské razítko vlevo dole, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 2002x

Vyvolávací cena:
1 600

1 900