Čas na serveru 01:40:08

František Tavík Šimon
Wall Street

Id: 254604

Wall Street

  •  / Wall Street / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 46 x 35 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzealním sklem, stylově rámováno,po

zobrazeno: 3673x

Vyvolávací cena:

2020,07-1,20,19,44,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu