Čas na serveru 12:37:42

František Tavík Šimon
Wall Street

Id: 254604

Wall Street

  •  / Wall Street / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 46 x 35 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzealním sklem, stylově rámováno,po

zobrazeno: 10087x

Vyvolávací cena:

27 000