Čas na serveru 09:58:02

František Tavík Šimon
Z Ceylonu

Id: 358701

Z Ceylonu

  •  / Z Ceylonu / František Tavík Šimon

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 31 x 21 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 822x

Vyvolávací cena:
1 800

14 400