Čas na serveru 18:18:52

František Tavík Šimon
Z Indie

Id: 175506

Z Indie

  •  / Z Indie / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 30 x 23 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 992x

Vyvolávací cena:

5 099