Čas na serveru 03:59:21

František Tavík Šimon
Z japonského tržiště

Id: 98001

Z japonského tržiště

  •  / Z japonského tržiště / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír, rozměr tisku 37 x 32 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 67, autorská značka, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2707x

Vyvolávací cena:

7 000