Čas na serveru 13:55:35

František Tavík Šimon
Z Karlova mostu

Id: 194705

Z Karlova mostu

  •  / Z Karlova mostu / František Tavík Šimon

lept/papír, rozměr ve výřezu 34 x 40 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1549x

Vyvolávací cena:

6 000