Čas na serveru 18:15:00

František Tavík Šimon
Z Orientu

Id: 223804

Z Orientu

  •  / Z Orientu / František Tavík Šimon

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 34 x 25,5 cm, značeno vlevo dole, plátno lehce zprohýbáno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 495x

Vyvolávací cena:

21 000