Čas na serveru 13:02:49

František Tavík Šimon
Z Orientu

Id: 225516

Z Orientu

  •  / Z Orientu / František Tavík Šimon

litografie/papír, rozměr tisku 37,5 x 32 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu, znečištěno

zobrazeno: 1641x

Vyvolávací cena:
1 200

7 000