Čas na serveru 20:47:47

František Tavík Šimon
Z Orientu

Id: 225516

Z Orientu

  •  / Z Orientu / František Tavík Šimon

litografie/papír, rozměr tisku 37,5 x 32 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu, znečištěno

zobrazeno: 273x

Vyvolávací cena:
1 200

1 600

2020,02-1,10,19,54,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu