Čas na serveru 08:18:30

František Tavík Šimon
Z Orientu

Id: 321901

Z Orientu

  •  / Z Orientu / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 30,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1524x

Vyvolávací cena:
1 800

8 000