Čas na serveru 19:58:49

František Tavík Šimon
Z Orientu

Id: 321901

Z Orientu

  •  / Z Orientu / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 30,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 395x

Vyvolávací cena:
1 800

2 100

2021,10-1,04,19,33,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu