Čas na serveru 20:22:35

František Tavík Šimon
Z Paříže

Id: 185046

Z Paříže

  •  / Z Paříže / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír, rozměr tisku 40,5 x 32 cm, signováno a datováno vpravo dole, s věnováním, vlevo dole značka s číslováním, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 500x

Vyvolávací cena:

9 500