Čas na serveru 19:10:30

František Tavík Šimon
Z Paříže

Id: 207701

Z Paříže

  •  / Z Paříže / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu cca 32,5 x 36 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 916x

Vyvolávací cena:
2 800

7 200