Čas na serveru 12:37:10

František Tavík Šimon
Z Paříže

Id: 271403

Z Paříže

  •  / Z Paříže / František Tavík Šimon

kolorovaná akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 36,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 213x

Vyvolávací cena:
1 800

7 500

2020,11-1,09,19,43,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu