Čas na serveru 10:23:46

František Tavík Šimon
Z Paříže

Id: 271403

Z Paříže

  •  / Z Paříže / František Tavík Šimon

kolorovaná akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 36,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3655x

Vyvolávací cena:
1 800

9 500