Čas na serveru 05:24:11

František Tavík Šimon
Z Paříže

Id: 308317

Z Paříže

  •  / Z Paříže / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír, rozměr tisku 40,5 x 32 cm, signováno a datováno vpravo dole, s věnováním, vlevo dole značka s číslováním, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 2552x

Vyvolávací cena:

24 000

Příhozy: 61