Čas na serveru 18:45:56

František Tavík Šimon
Z Paříže

Id: 115914

Z Paříže

  •  / Z Paříže / František Tavík Šimon

litografie/papír, rozměr ve výřezu 35 x 40 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 833x

Vyvolávací cena:

10 500