Čas na serveru 23:33:32

František Tavík Šimon
Z Tater

Id: 185035

Z Tater

  •  / Z Tater / František Tavík Šimon

olej/plátno, rozměr 85 x 66 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně špatně čitelný popis vč. výstavního čísla, oděrky na rámu, značně zašpiněná malba, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1645x

Vyvolávací cena:

12 000