Čas na serveru 08:10:07

František Tavík Šimon
Zasněžená Praha

Id: 250822

Zasněžená Praha

  •  / Zasněžená Praha / František Tavík Šimon

litografie/papír, rozměr ve výřezu 42 x 38 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

zobrazeno: 5399x

Vyvolávací cena:

7 100