Čas na serveru 10:53:09

František Tavík Šimon
Zasněžená Praha

Id: 250822

Zasněžená Praha

  •  / Zasněžená Praha / František Tavík Šimon

litografie/papír, rozměr ve výřezu 42 x 38 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

zobrazeno: 977x

Vyvolávací cena:

2 700

2020,06-1,22,19,35,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu