Čas na serveru 17:59:28

František Tavík Šimon
Ze Štramberku

Id: 131515

Ze Štramberku

  •  / Ze Štramberku / František Tavík Šimon

olej/karton, rozměr 20 x 25 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz v dobrém stavu, autorsky popsáno a signováno i na zadní straně, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1780x

Vyvolávací cena:

16 500