Čas na serveru 15:16:31

František Tavík Šimon
Zelený trh

Id: 147514

Zelený trh

  •  / Zelený trh / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír,rozměr ve výřezu 27 x 33 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 1677x

Vyvolávací cena:

14 000