Čas na serveru 12:05:24

František Tavík Šimon
Zima na saních

Id: 13702

Zima na saních

  •  / Zima na saních / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 39 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 5252x

Vyvolávací cena:
3 200